Не виховуйте дітей - Виховуйте себе!

«НЕ ВИХОВУЙТЕ ДІТЕЙ, ВСЕ ОДНО ВОНИ БУДУТЬ СХОЖІ НА ВАС. ВИХОВУЙТЕ СЕБЕ.»

Англійське прислів’я

Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви повісили мій перший малюнок на холодильник, і я одразу ж захотів намалювати інший. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви нагодували бездомну кішку, і я дізнався, що добре бути турботливим до тварин. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви зробили мій улюблений пиріг для мене, і я дізнався, що невеликі справи можуть бути особливими в житті. Коли ви думали, що я не дивився, я почув, що ви молилися, і дізнався, що є Бог, з яким я міг завжди говорити, і я вчився довіряти Богу. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви приготували їжу і віднесли її другу, який був хворий, і я дізнався, що всі ми повинні допомагати і турбуватися один про одного. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви віддаєте свій час та гроші, щоб допомагати людям, в яких нічого немає, і я дізнався, що ті, в кого щось є, повинні допомагати тим, у кого немає нічого. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви турбуєтеся про наш дім і про всіх у ньому, і я дізнався, що ми повинні піклуватися про те, що нам дано і дорого. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, як ви ставитеся до своїх обов’язків, навіть коли ви не дуже добре почувалися, і я дізнався, що повинен бути відповідальним, коли я виросту. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, як сльози текли з ваших очей, і я дізнався, що іноді дещо може завдавати болю, і плакати — це нормально. Коли ви думали, що я не дивився, я брав більшість уроків із життя, які я повинен знати, щоб бути хорошим та успішним, коли виросту.

Коли ви думали, що я не дивився, я дивився на вас і хотів сказати: «Дякую за те, що я бачив, коли ви думали, що я не дивився!»

Вікторія Урусова