rainbow

zaviduyuchaЗавідувач Шундровська Катерина Володимирівна

Освіта — вища педагогічна, кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання “вихователь-методист”, багато років є керівником методичних об’єднань завідуючих ЗДО міста, автор навчально-методичних посібників та педагогічних ідей, які впроваджуються в закладах дошкільної освіти міста і області.

Навчалась в Вінницькому педагогічному училищі на дошкільному відділенні, яке закінчила з відзнакою в 1984 році, отримавши кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку.

В 1991 році успішно закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію викладача дошкільної психології та педагогіки, вихователя-методиста.

З 1980 року розпочала свою трудову діяльність в дитячому садочку №51 на посаді  вихователя. З 1992 року по 2001 рік працювала  на посаді вихователя-методиста, а з 2001 року по 2012 рік - на посаді завідувача.

У ЗДО №52 на посаді завідувача працює з квітня 2012 р. Катерина Володимирівна зарекомендувала себе педагогом високого рівня професіоналізму, здатним досягати високих результатів у роботі як з дітьми дошкільного віку так і з педагогами.

Вихователь-методист  Гораш Марія Євгеніївна

Освіта — вища педагогічна.

Закінчила з відзнакою Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів в        2004 році. У 2009 році закінчила Харківський  державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за кваліфікацією вчитель            української мови та літератури, англійської мови. У 2019 році закінчила Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж за фахом —        вихователь дошкільного закладу, вихователь-методист.

З 2009 по 2013 рр. працювала вихователем в закладі дошкільної освіти №51 м. Вінниці.

З 2013 по 2021 рр. – працювала вихователем у закладі дошкільної освіти №52 м. Вінниці.

З 2021 р. і по теперішній час працює на посаді вихователя-методиста.

Брала активну участь в міських конкурсах. За наслідками атестації педагогічних працівників 2020-2021 н.р. була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Вміло керує роботою педагогічного колективу, спрямованою на підвищення професійного рівня та фахової майстерності педагогів, на розвиток творчого потенціалу та креативності кожного вихователя.