24.05.2023 р.

Звітування офлайн

Присутні:
- 108 батьків, 40 - члени трудового колективу
- завідувач КЗ «ДНЗ № 52 ВМР» Шундровська К.В.
- вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 52 ВМР» Гораш М.Є.
- голова батьківського комітету – Дробот А.Ю.

Шановні батьки та працівники закладу, відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, я, керівник закладу дошкільної освіти №52 Шундровська Катерина Володимирівна, звітую перед Вами про свій персональний внесок у підвищення рівня освітнього процесу та результативність роботи установи протягом 2022-2023 навчального року. Звітування проводиться з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в нашому закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Зміст з питань освітньої діяльності на період дії правового режиму воєнного стану зокрема визначається законами України “Про дошкільну освіту”, “Про охорону дитинства”, “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”. Також на підставі Методичних рекомендацій щодо здійснення освітньої діяльності з питань дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану” (лист МОН № 1/3845-22 від 02.04.2022) та листа

МОН № 1/3475-22 від 17.03.2022 та “Про зарахування до закладів дошкільної освіти дітей із числа внутрішньо переміщених осіб”). Передбачено організаційні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 (карантинні обмеження продовжено до 30.06.2023 року) у закладах освіти, які функціонують на території України.
           У моєму звіті охоплюються такі питання:
• організація освітнього процесу та різних форм повсякдення вихованців;
• створення умов для варіативності дошкільної освіти та вжиті заходи щодо впровадження інноваційних технологій в освітній процес;
• зміцнення та модернізація матеріально-технічної бази установи;
• залучення додаткових джерел фінансування садочка та їх раціональне використання;
• забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки;
• соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я вихованців та педагогічних працівників;
• залучення педагогічної та батьківської громадськості ЗДО до управління його діяльністю, співпраці з громадськими організаціями;
• дисциплінарна практика та аналіз звернень громадян з питань діяльності закладу.
          
Педагогічний колектив нашого закладу втілює у життя державну політику в галузі освіти. Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти. Робота у закладі базується на необхідних нормативно – законодавчих актах.
           Педагогічний колектив ЗДО протягом 2022-2023 навчального року брав активну участь в онлайн та офлайн методичній роботі міста:
■ участь у благодійних акціях «Творимо заради Перемоги», «Марафон добрих справ»;
■ участь та відзнака у міському конкурсі декорування приміщень та території ЗДО «Створимо дітям новорічне диво»;
■ проведено благодійну акцію «Книги українською для Балаклії», «Від дитини до дитини»;

 • проведено на базі закладу майстер-клас по створенню лялькових театрів з фетру;
 • участь у Всеукраїнській благодійній акції для бездомних тварин «Щаслива лапа. Хепі мяу для Мурчика та хепі гав для Гавчика»;
 • організували флешмоби до дня вишиванки та звітний концерт до дня родини;
  • участь у міському конкурсі ««Україна незламна, сильна, талановита» у рамках фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів».

Велику допомогу у підготовці до конкурсів, які відбувались у цьому навчальному році, надавали батьки та педагогічний колектив закладу. Всі батьки вихованців активні та готові допомогти, ми вдячні за це, але хотілося б відзначити батьків і нашу закладу, і інших закладів, але, які на данний час відвідують наш садочок з групи

№ 1 – Монастирська Людмила Олександрівна та Кондратюк Ірина Дмитрівна;

№ 2 та № 3 – Шаровський Андрій Вікторович та Пташник Наталія Миколаївна;

№ 4 – Калачинська Марина Вікторівна та Боса Юлія Валеріївна;

№ 5 – Фролова Наталія, Дерен Валентина, Непийвода Олеся та Маркушевська Людмила;

№ 6 - Бовкун Інна ;                                    

№ 7 – Миколюк Аліна Миколаївна та Клименко Ельвіра Вікторівна;

№ 8 – Ходська Ірина Сергіївна та Бурлака Вікторія Сергіївна;

№ 9 – Никонюк Ігор Григорович та Білу Людмилу Ярославівну;

№ 10 – Канюка Наталія Олександрівна та Соболевська Леся Петрівна;

№ 11 – Дробот Анна та Маркова Альбіна.

Відповідно до пріоритетів, визначених планом роботи закладу на 2022 – 2023 навчальний рік:

 • робота спрямована на індивідуалізацію освітнього процесу;
 • підсилення тенденції особистісно – орієнтованої, гуманістичної моделі виховання;
 • соціалізацію дошкільників, що допомагало педагогам бачити в кожній дитині індивідуальність і забезпечувати умови для росту її компетенції у відповідності з вимогами програми «Дитина» та парціальними програмами «Про себе треба знати, про себе треба дбати», «Афлатот», «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», за якими працює наш заклад.
           Колектив впроваджує здоров’язберігаючі технології, з урахуванням вікових особливостей дітей та погодних умов. Педагоги працюють над валеологічною освітою дітей, адже складова життєвої
 • компетенції кожної дитини – це вміння бути здоровим. Відповідно до вікових та психологічних особливостей кожної вікової групи, вихователі надають інформацію валеологічного спрямування під час навчання дошкільників. Педагоги закладу активно співпрацюють з батьками, вчасно відгукуються на їхні запити. З цією метою проводилися і проводяться різноманітні онлайн форми роботи, в тому числі і дистанційна робота в зв’язку з новими викликами. Хочу зауважити, що онлайнробота не тільки посилили активність батьків в освітньому процесі, а й розширили їх педагогічну компетентність у навчанні та вихованні дітей.
           З метою підвищення рівня професійної майстерності педагогів і підвищення їх фахової майстерності впродовж навчального року проводилися різні методичні заходи – індивідуальні, групові та масові форми роботи, а саме: педагогічні ради, різні види семінарів, педгодини і консультації, проводилися вебінари, педчитання, тижні педагогічної майстерності, анкетування, працювали творчі групи тощо. Протягом року працівники закладу проходили тренінги з психологом, медичними службами, які заохотили до отримання знань по наданню першої домедичної допомоги в разі необхідності та з представниками ДСНС служб, які провели ознайомлюючу роботу по правилам поведінки та реагування в разі НС. Всі ці форми роботи були дієвими та оперативними за рахунок розуміння вихователями актуальності питань. Ефективність різних форм методичної роботи також підсилювалася впровадженням в них інтерактивних видів роботи: елементів дискусії, ділової гри, квестів, тренінгів, проблемних семінарів тощо.

Завдяки підтримці Вінницької міської ради, Департаменту освіти Вінницької міської ради та Департаменту капітального будівництва в умовах воєнного стану облаштовано укриття для тимчасового перебування дітей під час повітряних тривог. Департаментом освіти Вінницької міської ради протягом 2022-2023 року   для облаштування укриття надано ліхтарі ,кулери та термоси для води,одноразові стакани ,повербанки для зарядки телефонів, радіоприймачі, гучномовець,вогнегасники,захисні жилети,набір шансового інструменту, електроконвектори для обігріву ,переноски та генераторна установка на випадок вимкнення освітлення.

На потреби інклюзивної групи за рахунок бюджетних коштів (субвенція) придбано дитячий столик-пісочницю з підсвічуванням.

Благодійні організації надавали допомогу закладу - антисептики, рідке мило, пральний порошок, мішки для сміття, корзини та відра, аптечки та дитячий набір канцтоварів від ЮНІСЕФ для дітей ВПО.

-       Слід відмітити з позитивного боку роботу всього колективу по благоустрою приміщення та території, облаштування квітників, городів та куточку лісу дитячого садка. Разом із допомогою батьків, членами трудового колективу ЗДО навесні було висаджено квіти та кущі для розмежування ігрових майданчиків, висаджено декоративні кущі і дерева біля дитячих городів. Фінансово – господарська діяльність у ЗДО здійснювалась згідно з річним планом.
       Завдяки розумінню та підтримці батьків з вересня 2022 по травень 2023 року було придбано:

-       полички для взуття,стіл дитячий та стільці дитячі ( гр.№ 8)

-       шафи дитячі для одягу( гр № 3,7)

-       дитячі ігрові осередки магазин та кухня ( гр № 5)

-       килими ( гр №5,8)

-       наматрасники та напірники ( гр № 3)  

-       куточки усамітнення (гр № 2,4,6,7)

-       стелажі в музичний зал

-       іграшки в групи

-       музична колонка JBL

              Для облаштування укриття придбано – генератор, ліхтарі, гучномовник, радіо, столи та лавки, килимки-каремати (гр 4,8), батьки всіх груп закупили пластикові комоди, лотки харчові, питну      бутильовану воду, печиво, вода, сухофрукти, матеріал для методичної    роботи та художньої діяльності, встановлено та підключено WIFI.

Звіт про благодійність розміщено на сайті закладу щомісячно,

помірі надходження.

         З метою запобігання нещасним випадкам, охорони життя дошкільників, на території закладу додатково укріплено каруселі та гойдалки. Під час підготовки до нового навчального року все обладнання на майданчиках буде приведено в належний стан.
       Протягом року систематично здійсню
ється медична робота: проводився щоденний медичний огляд дітей та температурний скринінг, контроль за санітарно – епідеміологічним станом в закладі, впроваджуються нетрадиційні форми оздоровлення, проводилась санітарно – просвітницька робота з батьками вихованців в змішаній формі (онлайн та офлайн), бесіди з працівниками дитячого садка з питань санітарних норм, протиепідемічна робота, профілактичні щеплення дітям згідно графіка проводились за місцем проживання. Результативним є впровадження безпечної системи безпечності

харчових продуктів НАССР та постійний контроль за харчуванням адміністрацією закладу, Департаментом освіти та Держпродспожив- спілкою та ДСНС.
      
Проводилася робота з дітьми щодо попередження дитячого травматизму. Результати перевірок виконання вимог із питань охорони праці, техніки безпеки, протипожежної безпеки розглядалися на виробничих нарадах, педрадах, зборах.
      
Отже, завдяки праці всього колективу, дієвій підтримці батьківської громади, спонсорської допомоги та умінню приймати рішення в інтересах дитини, вибирати педагогічні засоби і відповідати за свій вибір, колектив закладу креативно та сучасно здійснює педагогічний процес для дошкільнят.
     Шановні батьки,
шановні колеги, я бажаю насамперед міцного здоров’я Вам та вашим рідним і близьким. Дякуємо за розуміння та підтримку у непростий для всіх нас час та сподіваємося на подальшу тісну та плідну співпрацю задля наших дітей і нашого майбутнього!                                         

Всі запитання, які потребують часу на відповідь, Ви можете задати вихователям у робочій гупі Viber або телефонувати у садочок за номерами адміністрації: 0432-56-12-80.

                                               Завідувач                                                                        Катерина ШУНДРОВСЬКА