arhiv-news

aflatun

Запрошую Вас прийняти участь у виготовленні поробок із вториннних матеріл на  Ярмарок Афлатуна, який відбудеться у березні до дня народження Афлатуна. Про всі експонати ярмарку буде розміщено інформацію у ваших Viber групах. На ярмарку Ви зможете придбати поробки із вторинної сировини та продати свої вироби. Кошти, виручені на Ярмарку, діти покладуть до скарбнички своєї групи у коробку для подорожей з Афлатуном.

Чекаємо на Ваші поробки!                                Афлатун та Ваші дітки.

ПОСИЛЕННЯ ЗАХОДІВ КАРАНТИНУ ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ УКРАЇНЦІВ

Шановні батьки!

ПОСТАНОВОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ №211 ВВОДЯТЬСЯ НОВІ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ З 6 КВІТНЯ,

ДИВІТЬСЯ ЗАПОСИЛАННЯМ.

Звіт голови БК

Запрошуємо Вас заслухати

звіт голови батьківського комітету КЗ "ДНЗ №52 ВМР"

Cаєнко  Наталії Павлівни

за І півріччя 2020-2021 навчального року

30 грудня 0 17.00. в робочій групі Viber (для голів батьківських комітетів всіх груп).