Новинки-цікавинки

news-zik

З Україною в серці

Великодні розваги (2023 рік)

Тиждень знань безпеки життєдіяльності (17.04.-21.04.2023 рік)

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

Той день, коли ми назбирали кришечки від пляшечок для пробних протезів для наших захисників і відправили до

м. Апостолове Дніпропетровської обл., але це ще не кінець, збираємо і надалі. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! (2023 рік)

 kryshky  kryshky1  kryshky2  kryshky3

Благодійна акція "Від дитини до дитини" (2023 рік) 

Наш заклад  з метою підтримки дітей-мешканців деокупованого міста Балаклія у Вінницькій громаді з 27 березня по 07 квітня 2023 року триває благодійна акція «Від дитини до дитини», що має на меті збір та передачу благодійної допомоги для юних балаклійців. Ми зібрали:

-         солодощі (в оригінальній упаковці та з указаним терміном придатності від виробника);

-         книги (художню літературу, розмальовки, навчальну літературу українською мовою);

-         іграшки (це можуть бути ляльки, машинки, м’ячі, м’які іграшки, конструктори, розвиваючі ігри (у невживаному стані) для різних вікових категорій, різні види дитячого транспорту - самокати, велосипеди тощо);

-         канцелярське приладдя (необхідні для навчання речі: зошити, ручки, олівці, фломастери, лінійки).

 diny  diny1  diny2

Зустрічаємо гостей. ГО "Проліска" у співпраці з Міжнародною організацією "SAVE THE CHILDREN" та фінансовою підтримкою Гуманітарного фонду України UHF (2023 рік). 

 go1  go2   go3   go4             go7  go5  go6

 

"День здоров'я" (2023 рік)

 Одним із головних завдань нашого закладу є виховання здорової дитини, охорони її життя та здоров'я. Педагоги всіх вікових груп провели з дітьми до Дня здоров'я: тематичні заняття з основ здоров'я, бесіди про здорове та шкідливе харчування, закріпили знання про культурно-гігієнічні навички, про здоровий спосіб життя, провели оздоровчі прогулянки з комплексом здоров'язбережувальних технологій.

sden1    sden2    sden3  

sden4   sden6   sden5 

sden7   sden8   sden9 

 sden    sden10     sdev11

Благодійна акція "Щаслива лапа. Happy Мяу для Мурчика та Happy Гав для Гавчика" (2023 рік)

Мета акції - збір допомоги для тварин в притулках. Акція тривала з 01.03. по 24.03.2023 року.

Війна принесла багато горя не лише людям, але і тваринам. Багато котів та собак були загублені, зраджені або втратили господарів. Підтримуйте чотирилапих в притулкках, долучайтесь до VІІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика». Наш  заклад разом з батьками вихованців зібрав допомогу (корм, крупу, іграшки) для котів та собак.

paw2 paw paw1 

paw3  paw5  paw4  paw6

paw7   paw8   paw9  paw10

 Усі зібрані "смаколики для тварин" ми передали до Вінницького Муніципального Притулку для Тварин та "Планети" притулок для бездомних тварин.

lapa1   lapa2   lapa

lapa3   lapa6  lapa7

lapa8  lapa10 lapa11

Інформаційний марафон " Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет" (2023 рік)

У період з 06.02. по 10.02.2023 року у нашому закладі проходить інформаційний марафон. Протягом тижня ми займалися спортом, покращували і зміцнювали свій імунітет, а також звернулися до методик медитації та йоги.

 1marafon  marafon2  marafon3  marafon4

    marafon6   marafon7   marafon8  marafon9

 

marafon10       marafon16      marafon12      marafon15 

 Разом із дітьми своє здоров'я покращували і працівники закладу.

 sport      sport1      sport3        sport2                                    

«Книги українською для Балаклії» (2023 рік)

Наш заклад долучився до проєкту по збору у якості гуманітарної допомоги: книжки художньої літератури, підручники, журнали, часописи, інші культурні та інформаційні носії української мови для містян м. Балаклія Харківської обл. Разом ми сила!!!

knygy      knygy2     knygy1

Різдвяні розваги (2023 рік)

З настанням зими, напередодні Нового року по всій Україні дзвеніли колядки та щедрівки. Люди ходили від хати до хати колядували, щедрували, вітали один одного з Різдвяними святами. І сьогодні ми побували у нашому чарівному світі традицій та обрядів.

rizdvo5  rizdvo  rizdvo2

rizdvo1  rizdvo6   rizdvo3

rizdvo8  rizdvo7  rizdvo9

Новий 2023 рік

Новорічне диво, новорічне свято, новорічні мрії... ще багато можна писати і говорити про це свято, але просимо єдиного - нехай збудеться найзаповітніша мрія мільонів людей!!!

 novyy rik      novyy rik1     novyy rik2   

 novyy rik3     novyy rik4     novyy rik5

Миколай, Миколай, до нас в гості завітай! (2022 рік)

В закладі пройшли розваги до дня Св. Миколая. Як завжди, гарний настрій, веселощі та позитивні емоції. Історія виникнення свята та його традиції, які ми, українці, підтримуємо, кожного року в грудні оживають у нашому садочку. Атмосфера свята, яка вирує у ці дні передається, і дітям і їх родинам!

 mykolay      mykolay1      mykolay2

               mykolay3            mykolay4

Марафон ДОБРИХ СПРАВ (2022 рік)

Амбасадори добрих справ, як гордо звучать ці слова, особливо, якщо амбасадори - це маленькі діти закладу дошкільної освіти!!! Наш дитячий садок долучився до Марафону Добрих Справ (29.11. - 19.12.2022) Багато добрих справ вже зроблено, але попереду ще так багато роботи, тому не опускаємо рук і закачуємо рукава!!!

              marafon          dobro

                          MARAFON               dobro1

Спортивні перегони "ПЕРШІ КРОКИ" (2022 рік)

До дня захисників Вітчизни та українського козацтва у нашому закладі провели спортивні перегони "Перші кроки", що проходиои під гаслом "Нащадки козацької слави". Разом з дітьми говорили про мужніх, сміливих козаків, грали в автентичні ігри спортивного характеру, хлопчики, тримаючи булаву в руках, уявляли себе козаками, а дівчата, танцюючи та співаючи, були козачками... отримали велике задоволення, повеселилися, стали дружнішими та добрішими один до одного! 

 peregony        peregony1       peregony2

                                                                   

 Вихованці КЗ "ДНЗ №52 ВМР" стали переможцями в конкурсі "З Україною в серці"в рамках фестивалю дитячої творчості "Сяйво талантів"у номінації "Оригінальний жанр" (2022 рік)

  

 fokys1  fokys2   fokys9
         fokys6            fokys3                   fokus
                       fokys8       fokys         fokys10