Історія закладу

rainbow
Bee Writer

 

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №52 Вінницької міської ради" розпочав свою діяльність у 1974 році.
Це ясла-садок загального розвитку з групами компенсуючого типу для  дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. З 1 вересня 2013 року в садочку функціонує 11 груп, з них – дві групи для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, дві групи раннього віку, сім  груп загального розвитку.

Педагогічний колектив закладу – творчий, ініціативний, активний. Працює за  освітньою програмою  для дітей від 2 до 7 років "Дитина", програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», впроваджує парціальні програми "Про себе треба знати, про себе треба дбати", "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку" та програмою соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку "Афлатот".  В своїй роботі використовуємо передовий досвід та інноваційні технології: "Навчання читання" Л. Шелестової, «Виховання казкою» Л.Б. Фесюкової, «Театр фізичного виховання» М. Єфіменка, «Естетико-екологічне виховання дошкільників» Г. Тарасенко. З дітьми, які мають вади мовлення, працює кваліфікований  вчитель-логопед - Швед Н.П.

У нас працюють гуртки: "Веселий оркестр" (гра на дитячих музичних інструментах), «Юні чарівники» (нетрадиційні техніки малювання), «Співаночки» (вокальний гурток), «Пілатес» (оздоровча гімнастика), «Навчання ранньому читанню» (за методикою Л.В. Шелестової), "Природолюб" з екологічного виховання, "Фітбол-гімнастика" , "Здоров'ячок" з валеології, "Сходинки до свого "Я" з психології та ознайомлення з оточуючим, " Афлатот" з фінансової та соціальної грамотності "Мандруємо екологічною стежинкою" з екологічного виховання.