Історія закладу

rainbow
Bee Writer

 

Дошкільний навчальний заклад розпочав свою діяльність у 1974 році.
Це ясла-садок загального розвитку з групами компенсуючого типу для  дітей з вадами опорно-рухового апарату. З 1 вересня 2013 року в садочку функціонує 11 груп, з них – дві групи для дітей з вадами опорно-рухового апарату, дві групи раннього віку, сім  груп загального розвитку.

Педагогічний колектив закладу – творчий, ініціативний, активний. Працює за  освітньою програмою  для дітей від 2 до 7 років "Дитина", програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», впроваджує парціальні програми "Про себе треба знати, про себе треба дбати", "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку" та програмою соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку "Афлатот".  В своїй роботі використовуємо передовий досвід та інноваційні технології: "Навчання читання" Л. Шелестової, «Виховання казкою» Л.Б. Фесюкової, «Театр фізичного виховання» М. Єфіменка, «Естетико-екологічне виховання дошкільників» Г. Тарасенко. З дітьми, які мають вади мовлення, працюють кваліфіковані  логопеди - Слободян Г.П. та Швед Н.П.

У нас працюють гуртки: "Веселі музики" (гра на дитячих музичних інструментах),  «Веселий пензлик» (нетрадиційні техніки зображення), «Голосисті бджілки» (вокальний гурток), «Пілатес» (оздоровча гімнастика), «Розвивальне читання», "Англійська для дошкільнят", "Навчи мене бути здоровим (валелогія) та краєзнавчий гурток в групах старшого дошкільного віку "Вінниця крізь роки".