Розмір плати батьків за харчування дітей в закладі

Відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 21 грудня 2023 року №3286 «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської територіальної громади, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1, 2, 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 15 грудня 2022 року № 2753 », з 01 січня 2024 року вартість харчування дітей в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №52 Вінницької міської ради»:

Віком від 1-го до 4-х років -48 (сорок вісім) грн.,

Віком від 4-х до 6-и (7) років – 64 (шістдесят чотири) грн.

Розмір плати батьків за харчування дітей  становить 75%

від вартості харчування в день.

Перерахунок оплаченої квитанції за дні, які дитина не відвідувала дитячий садок, проходить в наступному місяці.

З питань оплати за харчування дітей в закладі телефонувати

в ЦБ №3 Вінницької міської ради за

тел. 61-21-72

або звертатись за за адресою вул. Стрілецька 48/а.

Відповідно Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах
  • розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей;
  • від плати за харчування дітей звільняються:
  • батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму);
  • діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях, діти з інвалідністю, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків  тощо).
  • діти - переселенці та діти зі статусом ВПО;
  • діти, батьки яких є учасниками АТО, ООС;
  • діти, батьки яких є учасниками бойових дій.