rainbow

zaviduyuchaЗавідуюча Шундровська Катерина Володимирівна має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання “вихователь-методист”, багато років є керівником методичних об’єднань завідуючих ДНЗ міста, автор навчально-методичних посібників та педагогічних ідей, які впроваджуються в дошкільних закладах міста і області.

Навчалась в Вінницькому педагогічному училищі на дошкільному відділенні, яке закінчила з відзнакою в 1984 році, отримавши кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку.

В 1991 році успішно закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію викладача дошкільної психології та педагогіки, вихователя-методиста.

З 1980 року розпочала свою трудову діяльність в дитячому садку №51 на посаді  вихователя. З 1992 року по 2001 рік працювала  на посаді вихователя-методиста, а з 2001 року по 2012 рік - на посаді завідуючої.

У ДНЗ №52 на посаді завідуючої працює з квітня 2012 р.

Катерина Володимирівна зарекомендувала себе педагогом високого рівня професіоналізму, здатним досягати високих результатів у роботі як з дітьми дошкільного віку так і з педагогами.

metodystВихователь-методист Цабак Людмила Петрівна

Освіта — вища педагогічна.

Закінчила з відзнакою Вінницьке педагогічне училище та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку з правом навчання іноземної мови в 1988 році. У 1994 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. М. Драгоманова.

За фахом — викладач дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню.

З 1994 по 2009 рр. працювала вихователем в дошкільному навчальному закладі №51 м. Вінниці.

З 2009-2013 рр. – працювала вихователем-методистом дошкільного навчального закладу №17 м. Вінниці.

В дошкільному навчальному закладі №52 працює з жовтня 2013 року.

Приймала активну участь в міських конкурсах, зокрема: у міському конкурсі «Кращий навчально-методичний посібник», «Конкурсі освітніх проектів», Всеукраїнському конкурсі «Сталий розвиток – наш вибір», де неодноразово здобувала найвищі педагогічні нагороди. За наслідками атестації педагогічних працівників 2014-2015 н.р. відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вихователь-методист».

Нагороджена грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради, грамотою Виконавчого комітету Вінницької міської ради, Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

Вміло керує роботою педагогічного колективу, спрямованою на підвищення професійного рівня та фахової майстерності педагогів, на розвиток творчого потенціалу та креативності кожного вихователя.