arhiv-news

aflatun

Запрошую Вас відвідати Ярмарок Афлатуна, який відбудеться 29 березня о 17 годині у музичній залі нашого закладу. На ярмарку Ви зможете не лише придбати поробки із вторинної сировини, але й продати свої вироби. Кошти, виручені на Ярмарку, діти покладуть до скарбнички своєї групи у коробку для подорожей з Афлатуном.

Чекаємо на Вас!                                Афлатун та Ваші дітки.

Звіт голови БК

Запрошуємо Вас заслухати

звіт голови батьківського комітету КЗ "ДНЗ №52 ВМР" Драбович М.Г.

за І півріччя 2016-2017 навчального року

26 січня 0 17.00. в приміщенні музичної зали.

Міський конкурс "У колі дружньої родини"

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас прийняти участь у конкурсі "У колі дружньої родини". Для цього Вам потрібно підготувати теоретичні та практичні  матеріали, які відповідають  темі конкурсу: цікаві історії сімейного родоводу; досвіди сімейних свят, обрядів та традицій; духовний взаємозв’язок поколінь (альбомні фотоматеріали та сімейні літописи, стендові презентації,тощо).